NaRuTo RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NaRuTo RPG

СвЕтА нА НаРуТо
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 farScape/фарскейп

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SHARINGAN
Aдминистратор
Aдминистратор
SHARINGAN


Брой мнения : 18
Join date : 19.12.2008
Age : 29
Местожителство : Казанлък

farScape/фарскейп Empty
ПисанеЗаглавие: farScape/фарскейп   farScape/фарскейп Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 5:12 pm

Филм, сериал и много повече cheers много ме радва много е хубав филма гледай те го - е те му свършиха сезоните, но може да го изтеглите МНОООГО Е ХУБАВ jkilhфантастика е... Smile
farScape/фарскейп Farscape
Върнете се в началото Go down
http://www.naruto-hit.hit.bg
Pein
Джоунин
Джоунин
Pein


Брой мнения : 208
Join date : 20.12.2008
Age : 30
Местожителство : Под завивките с Конан

farScape/фарскейп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: farScape/фарскейп   farScape/фарскейп Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 3:05 pm

Велик филм, направо прекрасен. Наскоро гледах една купонджийска серия. Райджъл е голям клоун, насред цялата бъркотия. А Крайтен и Дарго са направо dyr Джул пък кат почне да крещи и оплакванията й мн ме радват. А Чиана и перверзността и ... ооо, да! Какво мога да кажа? Това е просто една супер лудешка фантастична комедия изпълнена с екшън и драма.
Върнете се в началото Go down
SHARINGAN
Aдминистратор
Aдминистратор
SHARINGAN


Брой мнения : 18
Join date : 19.12.2008
Age : 29
Местожителство : Казанлък

farScape/фарскейп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: farScape/фарскейп   farScape/фарскейп Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 11:42 pm

Pein написа:
Велик филм, направо прекрасен. Наскоро гледах една купонджийска серия. Райджъл е голям клоун, насред цялата бъркотия. А Крайтен и Дарго са направо dyr Джул пък кат почне да крещи и оплакванията й мн ме радват. А Чиана и перверзността и ... ооо, да! Какво мога да кажа? Това е просто една супер лудешка фантастична комедия изпълнена с екшън и драма.

ДА rofl на мен пък Райджъл ми е любимеца и все гледа, какво да открадне Razz ха-ха голям смешник....но историята с Джон и Еран 18+18+18+ Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.naruto-hit.hit.bg
Pein
Джоунин
Джоунин
Pein


Брой мнения : 208
Join date : 20.12.2008
Age : 30
Местожителство : Под завивките с Конан

farScape/фарскейп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: farScape/фарскейп   farScape/фарскейп Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 9:08 am

Ха-ха, забравихме да споменем Пилота. Са кво да се прави без него и без Моя rofl 14414
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





farScape/фарскейп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: farScape/фарскейп   farScape/фарскейп Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
farScape/фарскейп
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NaRuTo RPG :: Всичко извън играта :: Филми-
Идете на: