NaRuTo RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NaRuTo RPG

СвЕтА нА НаРуТо
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Фен клуб на Какаши

Go down 
+4
Цунаде
Pein
Саске Учиха
SHARINGAN
8 posters
АвторСъобщение
SHARINGAN
Aдминистратор
Aдминистратор
SHARINGAN


Брой мнения : 18
Join date : 19.12.2008
Age : 29
Местожителство : Казанлък

Фен клуб на Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Фен клуб на Какаши   Фен клуб на Какаши Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 2:19 pm

Фен клуб на Какаши Kakashi-hatake-1

Име:
Какаши Хатаке (Джунин Висок Ранк Нинджа)
Село: Селото скрото в листата
Джутсу
(Техники):
Светкавично Устрие, Воден Дракон , Сенчести Клониги ,
Парвичен Лотос , Лее Ораган, Разенган,Пясъчно Погребение(Пясъчен
Ковчег) Сенброн Буря, Имитация на Сянка, Обсебване на Съзнанието ,
Огнен Затвор , Фуунджицу,
има ШАРИНГАН
Още: акаши Хатаке е нинджа от ранг Джонин и лидер на 7 група, в която са Генините: Наруто Узумаки, Сакура Харуно и Саске Учиха. Той още е познат като Копиращия Нинджа или Какаши Шаринган, защото е копирал повече от хиляда техники благодарение на неговото Шаринган-око. Единствената техника, която Какаши не е копирал е Чидори, също познато като писък на 1000 птици и Гръмотевично острие. На 5 годишна възраст той става Генин, на 6 Чунин, а на 13 той вече е Джонин. Неговите съотборници са Обито Учиха и Рин. Техен лидер е Четвъртият Хокаге Минато Намиказе. Какаши е син на Сакумо Хатаке нинджа с изключително умение, което му донася прякора "Белият зъб на Коноха", заради неговата бяла чакра, а и заради неговия остро бял цвят на косата. Репутацията на Сакумо е сравнима с онази на тримата легендарни Санини, но неговото отношение се оказа неговото унищожение. Сакумо прекратява мисия,която струва скъпо на неговото село.

Какаши е постигнал много през младините си. Той е бил ученик на човека, станал и Четвъртия Хокаге, поемайки ролята на командир на неговия екип. По време на военна мисия, за разрушаване на мост, в помощ на нинджите от Селото скрито в листата и да спре тези от Селото скрито в Камъните, Рин от отбора на Какаши е отвлечена. Какаши отказва да тръгне да я спаси като казва, че тези които не спазват правилата са боклуци. Но тогава неговия съотборник - Обито Учиха, допълва, че тези,които изоставят приятел в беда са по-долни и от боклука. Тогава Обито тръгва да търси Рин, а Какаши го проследява. Обито попада в засада, но Какаши го спасява. По време на битката той губи лявото си око. Те спасяват Рин, но попадат в засада на нинджи от Селото скрито в Камъните, които ги нападат с камъни. Един от камъните е щял да падне върху Какаши, но Обито го спасява като позволява камъка да падне върху него и да смаже дясната му половина. Той казва на Рин да изкорми и да сокетне неговото Шаринган-око в Какаши. По този начин, Какаши получава своето прочуто Шаринган-око.Те мислят че Обито е мъртъв но в анимето Наруто Шипуден той не е Тоби от Акатски.

Какаши е завършил общо 1596 мисии, като 1596 от тях са от Ранг D, 1596 са от Ранг C, 1596 - от Ранг B ,1596 - от Ранг A и 1596 - от Ранг S.

Той е юбер лийт нинджа! След повечето му битки,враговете му не са виждали неговото Шаринган-око,но след като го получава става известен с него. Когато се бие с него срещу врагове, които не са го виждали, те се изненадват на него и на новите възможности на Какаши.С помощта на Шарингана и своята техника Чидори, той се опитва да копира техниката на Четвъртия Хокаге - Расенган.
Върнете се в началото Go down
http://www.naruto-hit.hit.bg
Саске Учиха
СаНиН
СаНиН
Саске Учиха


Брой мнения : 496
Join date : 17.12.2008
Age : 28
Местожителство : ---кОНоХа---

Фен клуб на Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на Какаши   Фен клуб на Какаши Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 2:37 pm

пиши ме 474747
Върнете се в началото Go down
http://www.dgd.com/home
Pein
Джоунин
Джоунин
Pein


Брой мнения : 208
Join date : 20.12.2008
Age : 30
Местожителство : Под завивките с Конан

Фен клуб на Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на Какаши   Фен клуб на Какаши Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 5:40 pm

И мене ме записвай. Вече Какаши почна да ме кефи повече.
Върнете се в началото Go down
Цунаде
Специален дЖоуНин
Специален дЖоуНин
Цунаде


Брой мнения : 306
Join date : 17.12.2008

Фен клуб на Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на Какаши   Фен клуб на Какаши Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 6:32 pm

Мен също!
Върнете се в началото Go down
SHARINGAN
Aдминистратор
Aдминистратор
SHARINGAN


Брой мнения : 18
Join date : 19.12.2008
Age : 29
Местожителство : Казанлък

Фен клуб на Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на Какаши   Фен клуб на Какаши Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 1:43 am

Фен клуб на Какаши


  • Pein
  • Саске Учиха
  • SaSoRi
Върнете се в началото Go down
http://www.naruto-hit.hit.bg
karin_team hebi
Чуунин
Чуунин
karin_team hebi


Брой мнения : 156
Join date : 20.12.2008
Age : 29
Местожителство : *****Селото във звука базата на гея орочимару*****

Фен клуб на Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на Какаши   Фен клуб на Какаши Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 1:49 am

пиши и мене какаши не е лош дори е много як cheers cheers lol! lol! lol!


Фен клуб на Какаши 2685090377_b6691de488
Върнете се в началото Go down
http://an4e7o.piczo.com
NaTeTyYy
Чуунин
Чуунин
NaTeTyYy


Брой мнения : 185
Join date : 18.12.2008
Age : 29
Местожителство : София

Фен клуб на Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на Какаши   Фен клуб на Какаши Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 2:29 pm

Искам и аз...И мен ме пиши lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.nkb-naruto.5forum.info
|GND|™__΅˘˜̃ KoNaN
Генин
Генин
|GND|™__΅˘˜̃ KoNaN


Брой мнения : 80
Join date : 18.12.2008
Age : 30
Местожителство : Някъде С Пейн {}{}{}

Фен клуб на Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на Какаши   Фен клуб на Какаши Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 2:42 pm

Пиши и мен Wink
_________________
Фен клуб на Какаши Firmakonanyascopia
I don't wanna live..
I don't wanna breathe..
'les I feel you next to me
you take the pain I feel
waking up to you never felt so real
I don't wanna sleep
I don't wanna dream
'cause my dreams don't comfort me
The way you make me feel
...Waking up to you never felt so real...

Фен клуб на Какаши Gffff
Върнете се в началото Go down
Минато Намиказе
Генин
Генин
Минато Намиказе


Брой мнения : 62
Join date : 23.01.2009
Age : 27
Местожителство : ~-~KoNoHaGaKuRe~-~

Фен клуб на Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на Какаши   Фен клуб на Какаши Icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 8:39 pm

И мен ме пиши lol! lol!
Върнете се в началото Go down
http://bgnaruto.di.bg
Sponsored content





Фен клуб на Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен клуб на Какаши   Фен клуб на Какаши Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фен клуб на Какаши
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Фен Клуб На Темари...!
» Фен клуб на Учиха Мадара
» Къщата на Какаши
» Какаши вс Неджи
» Саске вс Какаши

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NaRuTo RPG :: Всичко за "Наруто" :: Фен клубове-
Идете на: